Våre ansatte

Våre ansatte i Stavanger

Kim

Kim Pettersen
Daglig leder, Revisor, Autorisert regnskapsfører
Epost: kim@jlr.no
51 84 66 93
99 60 21 23

Reidun

Reidun Lunde Hervik
Regnskapskonsulent
reidun@jlr.no
51 84 66 85
47 84 69 10

Ingbjo__rg

Ingbjørg Forgaard Haukali
Regnskapskonsulent
ingbjorg@jlr.no
51 84 66 81
95 04 33 65

Kjetil

Kjetil Bjerga
Fagansvarlig, Siviløkonom, Autorisert regnskapsfører
kjetil@jlr.no
51 84 66 91
9764 14 28

Elisabeth_K

Elisabeth Kvam
Autorisert regnskapsfører
elisabeth@jlr.no
51 84 66 95
97 14 07 15

MariaB

Maria Bygdevoll
Siviløkonom / Regnskapskonsulent
maria@jlr.no
51 84 66 98
95 24 05 64

Elisabeth_T

Elisabeth Refsnes
Autorisert regnskapsfører
er@jlr.no
51 84 33 33
95 74 66 47

Camilla

Camilla Karlsen
Autorisert regnskapsfører
camilla@jlr.no
51 84 33 34
91 33 64 65

Ola

Ola Nygaard
Siviløkonom, Autorisert regnskapsfører
Ola@jlr.no
41 02 75 90
51 84 33 30

Bente

Bente Edland
Regnskapskonsulent
bente@jlr.no
51 84 66 84
97 18 81 93

Inger_Lise

Inger Lise Odland
Regnskapskonsulent
ilo@jlr.no
51 84 66 88
95 91 93 85

Mari

Mari Helles
Regnskapskonsulent
mari@jlr.no
51 84 66 99
99 50 09 21

Sigrunn

Sigrunn Usken
Autorisert regnskapsfører
sigrunn@jlr.no
51 84 66 89
41 10 64 01

Nina

Nina Husebø Amdal
Autorisert regnskapsfører
nina@jlr.no
51 84 66 96
90 86 31 41

Stein_Hugo

Stein Hugo Heske
Bedriftsrådgiver, Autorisert regnskapsfører
steinhugo@jlr.no
51 84 66 83
90 05 26 12

Morten

Morten Mæhle
Siviløkonom,  Autorisert regnskapsfører
morten@jlr.no
51 84 33 35
98 45 29 54

Vigdis

Vigdis Mikkelsen
Autorisert regnskapsfører
vigdis@jlr.no
51 84 33 31
90 72 47 22

Robert

Robert Løgevik
Diplomøkonom, Autorisert regnskapsfører
robert@jlr.no
51 84 66 97
41 20 97 45

Aina

Aina Helen Jespersen
Autorisert regnskapsfører
aina@jlr.no
51 84 33 36
95 86 85 77

Knut_Jone

Knut Jone Sandbekken
Regnskapskonsulent
knutjone@jlr.no
51 84 66 94
92 68 83 93

Ariel

Ariel Haga Johnsen
Regnskapskonsulent
ariel@jlr.no
51 84 66 92
90 57 62 65

Ellen

Ellen Lindø Vagle
Regnskapskonsulent
ellen@jlr.no
51 84 66 87
99 22 57 04

Randi

Randi Engebrethsen
Regnskapskonsulent
randi@jlr.no
51 84 66 86
92 66 80 48

Anne_Elise

Anne Elise Jacobsen
Autorisert regnskapsfører
lisen@jlr.no
51 84 66 82
98 06 94 45

Tone

Tone Sømme Heske
Autorisert Regnskapsfører
tone@jlr.no
51 84 66 90
45 03 62 51

MariF

Mari Fossestøl
Regnskapskonsulent
Mari.fossestol@jlr.no
51 84 33 38
99 31 58 51

Paul

Paul Asle Våge
Revisor, Autorisert Regnskapsfører,
Bedriftsrådgiver
paul@jlr.no
51 20 94 01
90 20 93 12

Josefin

Josefin Tangeraas
Regnskapskonsulent
josefin@jlr.no
51 20 94 04
41 61 95 52

Leif Åge Berge
Siviløkonom, Autorisert regnskapsfører, Bedriftsrådgiver
leif@jlr.no
51 84 33 39
982 41 232

Våre ansatte i Sandnes

Leon Maudal
Daglig leder, Sandnes
leon.maudal@jlrs.no
918 63 862

Paul Asle Våge
Revisor, Autorisert Regnskapsfører,
Bedriftsrådgiver
paul@jlrs.no
51 20 94 01
90 20 93 12

Ester Ravndal
Regnskapskonsulent
ester.ravndal@jlrs.no
970 03 766

Malene Husa Høiaas
Regnskapskonsulent
malene.hoiaas@jlrs.no
934 84 766

Gro Iversen
Regnskapskonsulent
gro@jlrs.no
481 68 954

Er du vår neste fornøyde kunde?

Vi er stolte over å ha en rekke fornøyde kunder, men er alltid på utkikk etter å
bistå flere med regnskapet. Er du på utkikk etter en regnskapsfører, ikke nøl med
å ta kontakt!